Dunifex Dariusz Porazik

Automatyka do bram ♦ Bramy garażowe ♦ Domofony ♦ Wideofony ♦ Alarmy ♦ Telewizja przemysłowa

Bramy garażowe Nice

Nowoczesne i wytrzymałe bramy garażowe Nice

W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe, których dostawcą jest firma Nice Polska. Bramy te charakteryzują się solidnością wykonania, ciekawym, nowoczesnym i eleganckim wyglądem, funkcjonalnością oraz bogatym wyposażeniem.

Bramy garażowe, Szczecin

Bramy garażowe

Panele bramowe są dostępne w szerokiej palecie kolorów i zdobień drewnopodobnych, a także w różnych liniach stylistycznych i cenowych. Poza podstawowymi zestawami kolorów, możliwy jest wybór indywidualnego z palety RAL.

Do bram garażowych Nice proponujemy sterowanie automatyczne również tego samego producenta. Jednoczesny zakup obu produktów ma znaczący wpływ na cenę ostateczną zestawu.
Bramy również są dostępne w wersji z obsługą ręczną. W takim przypadku mają Państwo wybór co do akcesoriów w postaci klamek i uchwytów w trzech wariantach kolorystycznych.


Piloty zdalnego sterowania

Pilot Nice Smilo

Zdalny dostęp za pomocą pilota

Większość nowych automatycznych urządzeń montowanych w budynkach najczęściej jest sterowanych zdalnie za pomocą różnych modeli bezprzewodowych nadajników (pilotów). Najpopularniejszym zastosowaniem dla systemów zdalnego sterowania są urządzenia automatyki do bram, szlabanów i rolet, ale także znajdują one zastosowanie w przypadku systemów alarmowych, kontroli dostępu, domofonów...Read More »


Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego
91 814 97 87 (88)
lub do wypełnienia formularza.Oblicz 1+2=