Domofony, wideodomofony

Domofony, wideofony, interkomy dla domów jednorodzinnych, budownictwa wielomieszkaniowego, firm i instytucji

Domofonowy panel serii 2502
Domofonowy panel serii 2502

Domofony i urządzenia łączności audio-wideo są naszą domeną od początku naszej działalności, czyli od ponad 20 lat. Duże doświadczenie, wiedza elektroniczna oraz uczestnictwo w szkoleniach u producentów sprzętu pozwalają nam uważać się za specjalistów w tej dziedzinie, a tym samym dają możliwość profesjonalnego doradztwa przy wyborze domofonu oraz pewny i bezproblemowy montaż zakupionego u nas sprzętu.

Nie ma dla nas większego znaczenia, czy domofon ma być przeznaczony dla jednego czy dwóch użytkowników lub całego osiedla mieszkaniowego. Dla każdego Klienta dopasujemy najlepsze rozwiązanie, które będzie uwzględniało wiele czynników, m.in.

  • ilość przewodów potrzebnych do działania domofonu,
  • wytrzymałość na warunki atmosferyczne,
  • prostotę codziennego użytkowania,
  • rozsądną cenę i inne.

Naprawiamy i serwisujemy sprzęt od różnych producentów oraz wyprodukowany w różnych okresach czasu. Współpracujemy z jednymi z najlepszych monterów w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, którzy wykonują montaże, przeglądy serwisowe oraz remonty dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Oferujemy także wykonanie systemów domofonowych i interkomowych pod indywidualne, nieszablonowe potrzeby Klienta. Produkty audio naszej własnej produkcji można często spotkać w instalacjach domofonowych w budownictwie wielomieszkaniowym, ale także w różnego typu instytucjach, firmach, kasach biletowych i innych.

Zestaw domofonowy
Zestaw domofonowy
Domofonowy panel Inspiro
Domofonowy panel Inspiro

Budowa domofonu

Budowa domofonu obejmuje też kasetę domofonową

Domofon jest zestawem urządzeń służącym do łączności głosowej pomiędzy zewnętrznym panelem a słuchawką wewnątrz lokalu oraz do zdalnego otwierania drzwi. Panel rozmówny, zwykle montowany przy wejściu do posesji często nazywany jest bramofonem, natomiast słuchawka w mieszkaniu – unifonem.
System domofonowy wyposażony w kamerę w bramofonie i ekran...Read More »


W odpowiedzi na “Domofony, wideodomofony”